Ogłoszenia Duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą. 17.07.2022

Visits: 182155

Opis

Visits: 441

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 16 Niedzielę Zwykłą.
17.07.2022

,p.Mamy piękny czas wakacji. Korzystajmy z uroków lata, ale również pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej eucharystii, by wzmacniając nasze siły fizyczne, wzmacniać także naszego ducha.

W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych, a składane w tym czasie ofiary będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 42 pieszej pielgrzymce podlaskiej na Jasną Górę. Podobnie jak w poprzednich latach, będziemy pielgrzymować razem z grupą 14B (dekanat łukowski II). Zapraszamy osoby zainteresowane wspólnym pielgrzymowaniem na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w parafii; Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie, w niedzielę, 24 lipca 2022r., po Mszy św. o godz. 16.00.

Kancelaria parafialna czynna codziennie pół godz., po Mszy św. sprawowanej o godz. 7.00 i 18.00. Wszystkie sprawy załatwiamy w tym czasie, również wydawanie zaświadczeń, chrzty, śluby, pogrzeby, intencje mszalne. W niedzielę przyjmujemy tylko intencje mszalne, innych spraw nie załatwiamy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim anonimowym ofiarodawcom którzy złożyli ofiary na odnowienie i remont naszego Kościoła. Od Koła Różańcowego z Sobiski 300 zł. Od anonimowego ofiarodawcy z Łukowa 300 zł., od anonimowego ofiarodawcy z Władysławowa 100 zł. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.

W tym tygodniu, na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: Tomasza Kowalczyk i Zofię Kwaśny (siostrę Karmelę). Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz..