Ogłoszenia Duszpasterskie na 22 Niedzielę Zwykłą 28.08.2022

Odsłony: 172737

Opis

Odsłony: 436

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 22 Niedzielę Zwykłą
28.08.2022

W czwartek 8 września w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP i Dożynki Diecezjalne. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych lub upieczenia chleba dożynkowego. W tym roku Starostami Dożynek reprezentującymi naszą parafię będą: Państwo; Jerzy i Monika Pikuła z Urszulina. Aby wesprzeć renowację naszego kościoła Radni parafialni organizują poczęstunek dla pielgrzymów, z którego dochód będzie przeznaczony na ten cel. Bardzo prosimy, aby mieszkańcy z miejscowości należących do naszej parafii przygotowali, lub upiekli, coś czym będzie można poczęstować pielgrzymów. Ofiarowane produkty prosimy o przywiezienie w środę 7 września po południu do stołówki oazowej. Za wszelkie przejawy ofiarności i życzliwości serdecznie dziękujemy.

W Czwartek 1 września Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego o godz. 8.oo. Serdecznie zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców do wspólnej modlitwy o dary Ducha Świętego na czas nauki.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 900. W sobotę nabożeństwo różańcowe dla Kół Różańcowych i czcicieli Niepokalanego Serca Maryi o godz. 1100. Różaniec poprowadzi Koło Różańcowe z Krzówki i Koło Różańcowe Rodziców. Po Nabożeństwie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Zmiana tajemnic Różańcowych w Niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

W ramach porządkowania terenu wokół kościoła i klasztoru za darmo oddamy gruz, który może być wykorzystany do utwardzenia, albo zniwelowania terenu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z proboszczem parafii.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich anonimowych ofiarodawców wspierających nas zarówno duchowo, jak i materialnie: anonimowo – 500 zł, z Charlejowa i 200 z Dąbrówki. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łakomi wszystkich którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.