Ogłoszenia Duszpasterskie na 6 Niedzielę Wielkanocną 22.05.2022

Visits: 182050

Opis

Visits: 414

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 6 Niedzielę Wielkanocną
22.05.2022


Jutro w poniedziałek, początek dni modlitwy o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni podczas nabożeństw majowych, będziemy prosili, o obfite plony, błogosławieństwo Boże i szacunek dla pracujących na roli, a także oto, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.

Dzisiaj na godz. 14.00 zapraszam do Hilarówki Rade Parafialną na spotkanie organizacyjne, dotyczą zatwierdzenia regulaminu cmentarza i organizacji „Jerycha Młodych”, które odbędzie się w tym roku w Woli Gułowskiej w dniach 17-18 czerwca.

W czwartek 26 maja przypada dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego. Zapraszamy na nabożeństwo majowe wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00.

W przyszłą (29.05) niedzielę zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00, po której odbędzie się biesiada myśliwska w ogrodzie przyklasztornym OO Karmelitów.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Kół Różańcowych do Częstochowy, która odbędzie się w dniu 4 czerwca br. Zapisy przyjmujemy po Mszy św. w Kancelarii parafialnej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią, a Matka Najświętsza ma ich w swojej opiece.

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy Tadeusza Miszczak z Niedźwiedzia Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz…