Ogłoszenia Duszpasterskie na 13 Niedzielę Zwykłą 26.06.2022

Visits: 182026

Opis

Visits: 592

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 13 Niedzielę Zwykłą
26.06.2022


W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 900. W sobotę nabożeństwo różańcowe dla Kół Różańcowych i czcicieli Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 1100. Różaniec poprowadzi Koło Różańcowe z Sobiski i Budzisk. Po Nabożeństwie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Zmiana tajemnic Różańcowych w Niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

Decyzją Ojca Prowincjała i Rady Prowincji, Ojciec Mariusz Placek z dniem 2 lipca br. zostaje przeniesiony do Klasztoru w Krakowie. W duchu zakonnego braterstwa, wyrażam Czcigodnemu Ojcu, podziękowanie za dotychczasową pracę w Klasztorze i Parafii w Woli Gułowskiej i życzę dalszej opieki Królowej Karmelu, oraz wszelkich potrzebnych łask w służbie Bożej i życiu zakonnym. Jednocześnie informujemy, że na miejsce o. Mariusza Placka do wspólnoty klasztornej w Woli Gułowskiej zostaje przeniesiony z Klasztoru w Baborowie, Ojciec Mariusz Płuciennik, który będzie spełniał obowiązki wyznaczone przez miejscowego przełożonego, stosując się do życia wspólnotowego. W duchu braterstwa zakonnego życzę nowemu Ojcu wielu łask Bożych, oraz szczególnej opieki Królowej Karmelu.

W środę 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary, składane na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Wszystkim Parafianom i Gościom obchodzącym swoje imieniny, urodziny, rocznice ślubu, składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia i opieki swoich świętych Patronów oraz naszej Opiekunki i Siostry Królowej Karmelu i Patronki Żołnierzy Września. Niech Wam dobry Bóg błogosławi.

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy Józefa Jazurka z Niedźwiedzia i Zofię Stempniak z Woli Gułowskiej. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz…