Ogłoszenia Duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą 16.07.2023

Odsłony: 177141

Opis

Odsłony: 302

W imię Jezusa Chrystusa gromadzimy się dziś wokół Jego Ołtarza. Przychodzimy z naszymi prośbami i sprawami, które są ważne dla naszego życia. Tak wiele otrzymujemy od Niego każdego dnia, za co winniśmy Mu nieustannie dziękować. Jest też wiele spraw, które nas przerastają i sami nie radzimy sobie z nimi. Szukamy pomocy z Nieba.  

Dziś w szczególny sposób prosimy za wstawiennictwem św. Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i opiekę w czasie naszych podróży. Potrzeba nam Bożej łaski i opieki, abyśmy mądrze i roztropnie potrafili korzystać z naszych pojazdów i zawsze bezpiecznie docierać do celu naszej podróży.

Dziś też razem z MIVA Polska dziękujemy Bogu z bezpieczne podróże i jako znak tej wdzięczności włączamy się w misyjną akcję 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy.

Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej Karmelitańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli, oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy; Stanisława Majewskiego z Ernestynowa. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu.