Ogłoszenia Duszpasterskie na 2 Niedzielę Wielkiego Postu 13.03.2022

Odsłony: 177233

Opis

Odsłony: 670

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 2 Niedzielę Wielkiego Postu
13.03.2022


W naszej parafii rozpoczął się wyjątkowy czas – czas Misji Świętych. Misje parafialne mają długą tradycję w Kościele katolickim, ale ich cel zawsze pozostawał taki sam – rozbudzić w sobie na nowo wiarę i umocnić naszą relację z Bogiem. Misje będą prowadzone przez o. Marcina Szwarca i o. Jarosława Kędzię ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą wprowadzeni do naszego kościoła w uroczystej procesji i przywitani przez Ojca proboszcza na Mszy św. o godz. 10.00. Następnie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Misji Świętych i wszystkich tych, którzy będą w nich uczestniczyć. Szczegółowy program Misji Świętych można odnaleźć w gablocie i na stronach internetowych, oraz na stoliku pod chórem. Misje Święte są okazją do refleksji nad swoją relacją z Jezusem Chrystusem, prawdziwym Mesjaszem, który zawsze czeka na każdego z nas i oferuje nam swoją pomoc i opiekę. Jednocześnie są szansą na to, aby pogłębić swoją modlitwę i otworzyć się na głos naszego Pana. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do jak najlepszego wykorzystania tych szczególnych dni z pożytkiem dla siebie samych, naszych rodzin, naszej parafii i całego Kościoła.

Diecezjalna Fundacja „Arka” zaprasza do naszego sklepiku po zakup pamiątek misyjnych. Dochód ze sprzedaży pamiątek jest przeznaczony na działalność fundacji.

Wszystkim Parafianom, dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej karmelitańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu i misji parafialnych będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy Stefana Wiśniewskiego z Niedźwiedzia. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…