Ogłoszenia Duszpasterskie na 21 Niedzielę Zwykłą 21.08.2022

Visits: 182156

Opis

Visits: 526

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 21 Niedzielę Zwykłą
21.08.2022

Już niedługo w czwartek 8 września w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP i Dożynki Diecezjalne. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych z poszczególnych miejscowości naszej parafii, lub upieczenia chleba dożynkowego. W tym roku Starostami Dożynek reprezentującymi naszą parafię będą: Państwo; Jerzy i Monika Pikuła z Urszulina. Aby wesprzeć renowację naszego kościoła Radni parafialni organizują poczęstunek dla pielgrzymów, z którego dochód będzie przeznaczony na ten cel. Bardzo prosimy, aby Koła Gospodyń Wiejskich z każdej miejscowości należącej do naszej parafii zorganizowały, lub przygotowały, albo upiekły, coś czym będzie można poczęstować pielgrzymów. Za wszelkie przejawy ofiarności i życzliwości serdecznie dziękujemy.

W ramach porządkowania terenu wokół kościoła i klasztoru za darmo oddamy gruz, który może być wykorzystany do utwardzenia, albo zniwelowania terenu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z proboszczem parafii.

W dniu 26 sierpnia o godz. 7.00 rano z parking przy kościele odjedzie autobus wiozący Pielgrzymów Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskie. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o punktualne przybycie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich anonimowych ofiarodawców wspierających nas zarówno duchowo, jak i materialnie: anonimowo – 300 zł, z Żurawca. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łakomi wszystkich którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.

W tym tygodniu, na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: Helenę Kowalczyk i Celinę Pudełek z Urszulina. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz…