Ogłoszenia Duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą 06.11.2022

Visits: 182149

Opis

Visits: 576

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 32 Niedzielę Zwykłą
06.11.2022

Przeżywamy 32 Niedzielę Zwykłą. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, modlitwa i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Chcemy wszystkim, przychodzącym do naszego Sanktuarium, zaproponować wypominki roczne za zmarłych, których czytanie rozpoczniemy od 1 stycznia nowego roku kalendarzowego. Ofiara za jedną duszę (osobę) wynosi połowę intencji wspólnej Mszy św. sprawowanej o godz. 8.00. Do czasu rozpoczęcia nowych wypominek, czytane będą wypominki z bieżącego roku. Ofiary za wypominek przeznaczone będą na zakup opału.

W piątek, 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości – 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach niewoli pod zaborami; rosyjskim, pruskim i austriackim. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00 w Helenowie. W tym dniu niech każdy pragnący dobra Ojczyzny pospieszy z pomocą modlitewną uczestnicząc we Mszy św. i przyjmując Komunię św.

Wszystkim Radnym Parafialnym składamy serdeczne „Bóg zapłać”, za przeprowadzenie kwesty w dniu Wszystkich świętych na remont organów. Suma zebranych ofiar wynosi 5085 zł. (pięć tysięcy osiemdziesiąt pięć złotych). Bóg zapłać.

Serdecznie zapraszamy na Młodzieżowy wieczór z Bogiem, który odbędzie się w czwartek 10 listopada 2022 roku w kościele w Adamowie. Początek o godz. 18.00. Temat spotkania: „Bądź wolny!” Więcej informacji na plakacie.

W przyszłą niedzielę (13.11), obchodzić będziemy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne w sobotę, 19 listopada o godz. 11.00 do Hilarówki. Zapraszamy również na spotkania formacyjne kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: rocznik I – 16 listopada o godz. 16.00; rocznik II – 17 listopada o godz. 16.00.

Zachęcamy do odwiedzenia klasztornego sklepiku, w którym można nabyć potrzebne dewocjonalia i pamiątki. Sklepik otwarty będzie po każdej niedzielnej Mszy św.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich składających ofiary na utrzymanie, oraz remont i odnowienie naszego Kościoła. Anonimowy ofiarodawca z Urszulina – 100 zł. z Władysławowa – 300 zł., z Przestrzeni – 100 zł., z Woli Gułowskiej – 500 zł. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.