Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Niedziele Wielkanocy 08.05.2022.

Visits: 182026

Opis

Visits: 491

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 4 Niedziele Wielkanocy
08.05.2022.


Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

We wtorek podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 młodzieży z naszej parafii ks. bp. Grzegorz Suchodolski udzieli sakramentu bierzmowania. Spowiedź młodzieży bierzmowanej i rodziców w poniedziałek, pół godziny przed Mszą św. sprawowaną o godz. 18.00.

Spotkanie grupy biblijnej w czwartek o godz. 19.00 w Hilarówce.

Próba dla dzieci rocznicowych w piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców rocznicowych w sobotę, pół godziny przed Mszą św. sprawowaną o godz. 18.00.

W tym tygodniu kończymy spotkania modlitewne w poszczególnych miejscowościach naszej parafii o dobre urodzaje, obfite plony i błogosławieństwo dla pracy na roli. Prosimy o przybycie po księży o godz. 14.00.

Poniedziałek (09.05): Władysławów – o. Adam, Ernestynów – o. Przeor, Helenów – o. Mariusz.

Środa (11.05): Wola Gułowska – o. Adam, Lipiny – o. Przeor, Turzystwo – o. Mariusz.

Czwartek (12.05): Krzówka – o. Adam, Urszulin – Przeor.

Piątek (13.05): Sobiska – o. Adam.

Ofiary składane z racji, święcenia pól, będą w całości przeznaczone na prace związane z odwilgoceniem naszego kościoła. Już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarność i życzliwość.

Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny, lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.