Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Uroczystości Najświętszej Trójcy. 12.06.2022

Visits: 180209

Opis

Visits: 643

Ogłoszenia Duszpasterskie
na Niedzielę Uroczystości Najświętszej Trójcy.
12.06.2022

Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 na „Wieczór Chwały” i modlitwy uwielbienia, którą poprowadzi grupa modlitewno-ewangelizacyjna „Galilea”.

W czwartek (16.06) Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w tym dniu Msze św. sprawowane będą; o godz. 8.00, 10.00 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy Strażaków do zabezpieczania przemarszu procesji, przygotowanie czterech ołtarzy i asystę procesyjną niosącą baldachim , dzieci do sypania kwiatów, udekorowanie okien, zwłaszcza na trasie procesji na znak naszego szacunku dla Jezusa Eucharystycznego.

Zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału w spotkaniu „Jerycho Młodych”, które w tym roku odbędzie się w Woli Gułowskiej w dniach 17-18 czerwca. Pod hasłem; „Eucharystia – moja autostrada do nieba”. Szczegółowy program spotkania na plakacie w gablotce, oraz na stronie internetowej.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawowane po Mszy św. o godz. 18.00.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią, a Matka Najświętsza ma ich w swojej szczególnej opiece.