Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022

Visits: 179969

Opis

Visits: 607

Ogłoszenia Duszpasterskie
na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego
05.06.2022

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. są zbierane przed kościołem, ofiary do puszki na budowę kościołów w diecezji siedleckiej.

Zapraszamy w poniedziałek (06.06) do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Żołnierzy Września w Woli Gułowkiej na odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu sprawowane będą o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi ks. Sylwester Frąc – proboszcz parafii w Wojcieszkowie. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja. Prosimy Panów do niesienia baldachimu i dzieci do sypania kwiatków. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich naszych parafian, oraz sympatyków naszego sanktuarium.

W przyszłą niedzielę 12 czerwca na wszystkich Mszach św. kazania głosił będzie o. Janusz Janowiak – przeor klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona zostanie na potrzeby klasztoru.

W sobotę (11.06) o godz. 10.00 spotkanie dla klas ósmych, które przyjęły sakrament bierzmowania.

W niedzielę 12 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00 – „Wieczór Chwały” – modlitw uwielbienia – poprowadzi je grupa modlitewno-ewangelizacyjna „Galilea”.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawowane po Mszy św. o godz. 18.00.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę Panów; Waldemara Walaszek z Żurawca, Zenona Sobieszek z Lipin, Adama Mich z Podlodówki za pomoc przy przewożeniu ziemi, potrzebnej do wyrównania pola namiotowego przygotowywanego na spotkanie młodzieży Diecezji siedleckiej. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią, a Matka Najświętsza ma ich, oraz ich rodziny, w swojej szczególnej opiece.

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy Andrzeja Walaszek z Lenda Wielkiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz…