Program błogosławienia pól z modlitwą o urodzaje – 2024 rok

Visits: 286

Od czwartku (02 maja) rozpoczynamy sprawowanie obrzędu błogosławieństwa pól w naszej parafii z modlitwą o dobre urodzaje, obfite plony i wszelkie potrzebne łaski dla pracujących  na roli. Msze św. z intencji i ofiar składanych przez parafian z racji sprawowanego obrzędu, odprawione będą w niedzielę w kościele o godz. 1200. Do udziału w których serdecznie zapraszamy. Ofiary składane z racji, święcenia pól, przeznaczone są na remont schodów wejściowych do kościoła i budowę placu przed kościołem. Już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać za życzliwość i ofiarność. Prosimy kierowców z poszczególnych miejscowości o przybycie po księży na godz. 1400.

Czwartek (02.05): Niedźwiedź  – o. Przeor, Walentynówo. Mariusz

Sobota (04.05): Lendo Wielkieo. Mariusz, Podlodówkao. Przeor,

Msza św. z prośbą o dobre urodzaje, obfite plony i błogosławieństwo dla pracujących na roli z intencji mieszkańców, oraz ofiar: Niedźwiedzia, Walentynowa, Lenda Wielkiego, Podlodówki, sprawowana będzie w kościele w niedzielę 5 maja o godz. 1200. Zapraszamy.

Poniedziałek (06.05): Helenów  – o. Przeor,

Wtorek (07.05): Żurawieco. Przeor

Środa (08.05): Natalino. Przeor,

Czwartek (09.05): Urszulino. Mariusz, Ernestynówo. Przeor

Piątek (10.05): Kalinowy Dół o. Przeor. Władysławów o. Mariusz.

Sobota (11.05): Lipiny o. Mariusz, Dąbrówkao. Przeor.

Msza św. z prośbą o dobre urodzaje, obwite plony i błogosławieństwo dla pracujących na roli z intencji mieszkańców, oraz ofiar: Helenowa, Żurawca, Natalina, Urszulina, Ernestynowa, Kalinowego Dołu, Władysławowa, Lipin, Dąbrówki, sprawowana będzie w kościele w niedzielę 12 maja o godz. 1200. Zapraszamy.

Poniedziałek (13.05): Ferdynandów o. Przeor,

Wtorek (14.05): Wola Gułowskao. Przeor,

Środa (15.05): Budziskao. Przeor

Czwartek (16.05): Sobiska o. Przeor. Turzystwo i Budna Drogao. Mariusz

Msza św. z prośbą o dobre urodzaje, obwite plony i błogosławieństwo dla pracujących na roli z intencji mieszkańców, oraz ofiar: Ferdynandów, Wola Gułowska, Budziska, Sobiska, Turzystwo i Budna Droga, sprawowana będzie kościele w  niedzielę 19 maja o godz. 12.00. Zapraszamy.

Opublikowany w News