Wakacje z Bogiem – Bukowina Tatrzańska

Visits: 1852

Od poniedziałku 05 lipca 2021 r. dzieci ze scholi, ministranci i Młodzież z Grupy Apostolskiej przebywa na wyjeździe wakacyjnym w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to dla nich czas wypoczynku, poznawania ciekawych miejsc, ale też i modlitwy oraz spotkań na ciekawe tematy.

Dzień Pierwszy – Podróż

Większa część dnia wypełniona była czasochłonną podróżą niejednokrotnie w długich korkach, jednak na miejscu czekał już o. Janusz z kolacją 🙂 Następnie była Msza św. i spotkanie w grupach zakończone pogodnym wieczorkiem w czasie którego poznaliśmy postać św. Dominika Savio.

Dzień Drugi – Morskie Oko

Dzień drugi to przede wszystkim spotkanie z Tatrami podczas wyprawy nad Morskie Oko. Choć bardzo zmęczenie po powrocie uwielbialiśmy Boga w czasie Eucharystii na na zakończenie dnia był grill i pogodny wieczorek

Dzień Trzeci – Zakopane

Dzień trzeci był już mniej męczący, ale również pełen wrażeń. Wizyta w Zakopanem, gdzie można było wjechać na sam szczyt Wielkiej Krokwi i poczuć choć trochę to co czują skoczkowie. Zdobyliśmy także Krupówki 🙂

Na zakończenie dnia była piękna modlitwa przy Krzyżu

Dzień Czwarty – Wiktorówki

Kolejny dzień “Wakacji z Bogiem” to wyprawa na Wiktorówki do Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej – Królowej Tatr. W czasie podejścia na Rusinową Polanę, odprawiliśmy Drogę Krzyżową.
Po południu był też czas na dobry film.

Dzień Piąty – “Gorący Potok” – AGAPA

Ostatni pełny dzień pobytu w Bukowinie Tatrzańskiej był pełen wrażeń. Na początku zażyliśmy relaksu w Aqua Parku “Gorący Potok” w Szaflarach, natomiast wieczorem przeżywaliśmy Agapę, czyli uroczystą Mszę św., która przedłużyła się w świętowanie przy suto zastawionym stole oraz zabawach i występach przygotowanych przez uczestników i kadrę.

Dzień Szósty – Kraków – Powrót

Bardzo szybko minęły dni spędzone w Bukowinie Tatrzańskiej i nastał czas powrotu. W drodze jeszcze była chwila odpoczynku w Krakowie i Msza św. u karmelitów “Na Piasku”.

Opublikowany w News