Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Niedzielę Zwykłą 30.01.2022 roku.

Visits: 180175

Opis

Visits: 611

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 4 Niedzielę Zwykłą
30.01.2022 roku.

W poniedziałek i wtorek, ostatnie już kolędowe spotkania z mieszkańcami poszczególnych miejscowości naszej parafii. Zapraszamy, na te spotkania również tych, którzy nie mogli do tej pory w takiej formie wspólnego kolędowania uczestniczyć. Dzisiaj natomiast po każdej Mszy św. będzie możliwość dla wszystkich, którzy nie mogli być na wspólnym kolędowaniu do zabrania sobie „pakieciku” z kredą i kadzidłem, oraz kartek z modlitwą kolędową znajdujących się przy ołtarzu św. Józefa. Rodziny chcące odwiedzin kapłana w domu, w ramach wizyty duszpasterskiej, proszone są o indywidualne umawianie z kapłanem terminu wizyty.

Program spotkań kolędowych:

Poniedziałek, godz. – 17.00 – Władysławów – o. Przeor
Wtorek, godz. – 17.00 – Żurawiec – o. Adam.

W środę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z poświęceniem świec w naszym kościele celebrujemy o godz.: 7:00, 10:00 i 17:00. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 900. W sobotę nabożeństwo różańcowe dla Kół Różańcowych i czcicieli Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 1100. Różaniec poprowadzi Koło Różańcowe z Lipin. Po Nabożeństwie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Realizując papieskie zaproszenie do uczestnictwa w synodzie zapraszamy na czwarte konsultacyjne spotkanie, które odbędzie się w piątek 04 lutego o godz. 17.30 w klasztorze, tych wszystkich, którzy mogą i chcą podzielić się swoimi uwagami na temat Kościoła, a także spróbować odpowiedzieć na pytania, które Papież Franciszek kieruje do nas wszystkich. W jaki sposób razem, duchowni i świeccy, budujemy wspólnotę Kościoła, w naszej parafii.

We wtorek 1 Lutego o godz. 19:00 modlitwa ze Słowem Bożym Lectio Divina w formie zdalnej na platformie google meet. Zapraszamy wszystkich, link do spotkania na stronie internetowej w ogłoszeniach parafialnych. Link do spotkania ze Słowem Bożym: https://meet.google.com/gtk-btzu-wom

W Sobotę 5 lutego spotkanie przygotowujących się do bierzmowania w formie zdalnej. Klasy 7 godz. 10:00; klasy 8 obydwie grupy razem godz. 12:00. Link do spotkań będzie dostępny na stronie internetowe w zakładce : informacje dla kandydatów do bierzmowania.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.