Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 07.04.2024

Visits: 182050

Opis

Visits: 137

Dziś II Niedziela Wielkanocna, która życzeniem Pana Jezusa, przekazanym św. Faustynie jest świętem Bożego Miłosierdzia i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to również patronalne święto Caritas. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na „Caritas” diecezji siedleckiej.

 Odpowiadając na prośbę ks. bp. ordynariusza, zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej ojczyzny do modlitwy różańcowej, która w naszej świątyni odbywać się będzie w każdą niedzielę o godz. 15.30. W miesiącu kwietniu troskę o przewodniczenie i animowanie modlitwy za ojczyznę powierzamy Kołu Różańcowemu z Turzystwa.

 Zapraszamy wszystkich mężczyzn z naszej parafii i okolic do wzięcia udziału w VII Ojcowskim Poligonie Duchowym, który odbędzie się w naszym Sanktuarium w sobotę 13 kwietnia bieżącego roku. Z udziałem ks. bp. Ordynariusza Kazimierza Gurdy. Rozpoczęcie o godz. 19.00 – Przywitanie gości i zawiązanie wspólnoty. 19.15 – Przejście do Domu Kultury, Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków. 19.25 – Konferencja „Mój tata mój bohater”. 20.15 – Świadectwo; „Wojskowy poligon czy ojcostwo” – Co jest trudniejsze? 21.00 – Apel jasnogórski. 21.15 – Przerwa. 22.00 – Świadectwa dzieci o swoich ojcach. 22.30 – Nabożeństwo; „Droga Światła” – Śladami poległych żołnierzy bitw pod Kockiem. 23.45 – Przygotowanie do Eucharystii. 24.00 – Eucharystia.

Składamy serdeczne podziewania wszystkim życzliwym ofiarodawcom na stół klasztorny. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoimi łaskami wszystkich, którzy dla Jego imienia dobrze nam czynią.